vtip policajne skusky

Policajné skúšky

Náčelník prijíma nového policajta a skúša ho:
-"Skloňujte mi jablko."
-"Jablko, tyblko, onblko..."

vtip o princeznej

O princeznej

Princezná vyhlási že kto jej s lukom zostrelí jablko z hlavy, tak za toho sa vydá. Ide 1. zostrelí z 20m jablko a povie "I am Robin Hood". Ide 2. Tiež zostrelí Jablko z 20m a povie "I am Wiliam Tell". Ide 100 ročný dedko z 5m vystreli princeznej oko a povie "I am sorry"

vtip o dedkovi a vnucikovi

Prefíkaný vnúčik

-Dedko,máš zuby?
-spytuje sa vnuk.
-Nemám...
-Tak mi podrž jablko.

vtip troch zahradkaroch

Traja záhradkári

Traja záhradkári sa medzi sebou vychvaľujú, kto vypestoval najväčšie jablko. Prvý vraví: "Moja dvojročná jabloň rodí jablká veľké ako lopta..." "To nie sú veľké jablká" - hovorí mu druhý. "Moja jabloň má jablká veľké ako stolička." "A s tým sa chválite?" - vraví tretí. "Ja mám ročnú jablonku a tá ma také plody, že keď som ich minule skladal na voz, z jedného jablka vyliezol červík a zožral mi koňa."

vtip o vojakoch

Vojenský parašutický kurz

Z lietadla vyskočí veliteľ s nováčikom.. Pri lete dolu nováčik chrume jablko. Doje ho, zahodí, no veliteľ vidí, že nováčik znova chrume jablko, a ďalšie a ďalšie. Znervóznie a pýta sa: "Človeče, odkiaľ beriete tie jablká??" Vojačik: "To sa pýtate práve vy, čo ich máte plný batoh???!"

vtip o p. ucitelke

Jablko na tabuli

Učiteľka nakreslila na tabuľu jablko a pýta a sa detí: -"Čo som to nakreslila?" Prihlási sa Janko: -"Zadok."
Učiteľka sa rozplakala a vybehla z triedy. Za chvíľu do učebny vkročí riaditeľ a kričí: -"Prečo ste pani učiteľku dohnali k slzám? A kto nakreslil na tabuľu ten zadok?"