Pinova

Dužina žltá, pevnej konzistencie, sladká, mierne navinulej chuti, šťavnatá, aromatická. Plody majú veľmi dobrú chuť a pekný vzhľad. Konzumne dozrieva v decembri, vo vhodných skladoch vydrží až do mája.

Vypredané

Pinova

Jonagored

Jonagored

Dužina stredne pevná, veľmi šťavnatá, aromatická, dobrej konzistencie. Plody majú veľmi dobrú chuť, pekný vzhľad a harmonický pomer cukrov a kyselín. Dobrá skladovateľnosť trvá do konca apríla.

Vypredané


Golden Delicious

Dužina je pevná, jemná, príjemnej konzistencie. Chuť je sladká, výrazne aromatická a veľmi dobrá. Konzumne dozrieva v novembri až decembri a pri vhodnom skladovaní vydrží do marca až apríla.

Vypredané

Golden Delicious

Jonagold

Jonagold

Dužina je stredne pevná, dobrej konzistencie, veľmi nažltlá, krehká, sladká, mierne aromatická, dobrá a veľmi šťavnatá. Odroda je vhodná na skladovanie, v skladoch s upravenou atmosférou vydrží až do júna.

Vypredané


Fuji

Jablká Fuji sú typicky veľké alebo veľmi veľké a guľaté. Obsahujú 9 – 11 % cukru a majú mäsitú dužinu, ktorá je sladšia a ostrejšia ako veľa iných druhov jabĺk, čo ich robí obľúbenými u spotrebiteľov po celom svete. Fuji má tiež veľmi dlhú trvanlivosť v porovnaní s inými odrodami a to aj bez chladenia. Chladením je možné zaručiť, že jablká zostanú čerstvé až jeden rok.

Vypredané

Fuji

Topaz

Topaz

Plody sú stredne veľké, plocho guľaté, žlto-červené. Dužina je pevná, veľmi krehká, šťavnatá, sladko navinutá, aromatická. Oberá sa začiatkom októbra, dozrieva v decembri a pri vhodnom skladovaní vydrží do apríla. Je chuťovo vynikajúci, podobný pomaranču.

Vypredané